Dom Łęki Strzyżowskie
Łęki Strzyżowskie, podkarpackie
- 230 000 zł
- 180 m²
- 1 277,78 zł/m²
Dom Łęki Strzyżowskie
Łęki Strzyżowskie, podkarpackie
zaktualizowane:
6 października 2024
Dom Łęki Strzyżowskie
Zaktualizowane: 6 października 2024
230 000 zł 180 m² 1 277,78 zł/m²
-
7
2 400 m²
-
1984
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
-Liczba pokoi:
7Powierzchnia działki:
2 400 m²Miejsce postojowe:
-Rok budowy:
1984Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 230 000 zł (1 277,78 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka domu 180 m², 7 pokoi; stan: do wykończenia
- Budynek: rok budowy: 1984
- okna: stare
- Działka: 2 400 m²
- Media: prąd, gaz, siła
- Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 06.10.2024
Lokalizacja
- Adres: 167, Łęki Strzyżowskie, Wojaszówka, krośnieński, podkarpackie
Opis nieruchomości
Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
Sprzedam siedlisko w miejscowości Łęki Strzyżowskie 167 , gmina Wojaszówka 38 - 473 , powiat Krośnieński , Podkarpacie . Dzialka numer 1282 o pow. 24 ar , zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi oraz stodołą 100 mkw ( pokrycie blacha ) , dom drewniany o pow . około 60 mkw. (...)